NĚCO MÁLO O NÁS

BEMER a cévní terapie završila kruh zlepšování našeho osobního zdraví.

Terapeutické přístroje BEMER jsou výkonným pomocníkem pro každého jedince, který právě hledá cestu, jak obnovit či udržet zdraví, energii a soběstačný život. Z našeho pohledu a zkušenosti stojí přístroje BEMER na vrcholu obnovy osobního zdraví každého z nás. BEMER považujeme za opravdový rodinný poklad. A to myslíme doslova.

STŘÍPKY Z MINULOSTI

Oblasti zlepšování zdraví se věnujeme v našem osobním životě již delší čas. Někdo tomu říká anti-aging, wellness, zdravý životní styl nebo různé vyživové směry. Náš důvod byl prostější, jen jsme chtěli být zdraví a zůstat soběstační. Rozhodli jsme se posilovat imunitu každý den. Na počátku jsme se zaměřili na bylinky, ověřenou a funkční cestu našich předků. Bylinky přináší do našeho života sílu z přírody. Bylinky vlastně otevřely cestu za informacemi. Proč, co, jak a od koho. Bylinky podpořily a podporují naše zdraví doposud. Informace se před námi rozšiřovaly o další související oblasti.

Kvalita potravin a výživa jako celek je jedna z mála věcí, kterou jsme schopni každý z nás ovlivňit na 100%. Je to základ zdravého těla  a organismu. Dává nám smysl nakupovat kvalitní potraviny. My jsme potřebovali navýšit příjem bílkovin v naší stravě. A tak jsme vyzkoušeli mnoho produktů od různých firem. Nechali si vypracovávat osobní jídelničky, kupovali různé startovací balíčky atp. Pronikali jsme pomalu do oblasti výživy. Z mého pohledu šlo většinou o komplikované a časově náročné postupy na přípravu před konzumací. I když jsme to zkusili, stále to nebylo ono. Nakonec jsme přeci jen našli to, co jsme hledali.

Jednoduchá příprava naší každodenní snídaně ve formě prášku plného vitanínů, minerálních látek a proteinů, který my navíc obohacujeme ovocem či zeleninou – snídaňové proteinové smoothie. I nadále se zaměřujeme na kvalitní potraviny, účinné a bezpečné potravinové doplňky. Díky tomu dostává náš organismus každý den potřebné stavební kameny, které posilují naši imunitu. Vitamíny, minerály a bílkoviny (proteiny).  A tím jsme chráněni před onemocněními. Přidali jsme více pohybu. Přestali  jsme řešit co dávájí v televizních zpravodajstvích, nečteme Seznam a sociální sítě se nás dotýkají jen okrajově. Pozvali jsme do našeho života, pokoru, slušnost, ohleduplnost a klid. Rovnováhu považujeme za základní prvek, který posiluje naši psychiku, pohodu, energii a vitalitu.

OKOLÍ SE ZAČALO ZAJÍMAT

Změny odehrávající se v našich tělech se projevily natolik, že si naše okolí začalo těch změn všímat. A ptát se, co se to s námi děje? Kila a centimetry šly dolů, to byla ta nejvíce viditelná změna. Posílena byla naše energie, zlepšila se kondice a také psychická pohoda. Upevnilo se zdraví. Dnes již víme, že to z počátku byla cesta pokus a omyl. Velké díky patří manželce Veronice za vytrvalost a aplikování nových informací do našeho každodenního života a to ve všech rovinách. Vše jsme prostě vyzkoušeli sami na sobě. Našli jsme kvalitní a jednoduchou cestu ke zdraví, kterou žijeme. Okolí se začalo ptát a my jsme začali odpovídat. V té době se odstartovalo informování o naší cestě, jak si zlepšovat osobní zdraví.

MY A POČÁTKY S BEMER

Najednou se na nás začali obracet i lidé, kteří to štěstí být zdraví nemají. Jejich zdravotní stav je už za pomyslnou hranou, kdy návrat ke zlepšení není jednoduchý. Byli jsme pro ně inspirací, informace od nás jim dávaly smysl. Jejich životy ovládají únava, strach, bolesti, pobyty v nemocních, různá omezení atp. Potýkají se s vážnými onemocněními, která je vyřazují z běžného, ale i partnerského či rodinného života. Můžeme jim pomoci? Zde se vážněji objevuje úvaha informovat o terapii BEMER, jako o cestě ke zdraví. Informace a zkušenost přeci máme! BEMER není v našem rodinném životě věc neznámá. Naopak! V minulosti pomohla naší dceři i nám, a to opakovaně. Jak je to možné?

Společnost BEMER zastupuje na profesionální úrovni naše dlouholetá kamarádka Zdenka Cachová. A když zmiňuji profesionalitu, tak myslím top úroveň.

Zdenka je v Čechách držitelkou několika ocenění a certifikátů v oblasti cévní terapie BEMER. Své znalosti a zkušenosti předává jak praktickým lékařům, tak i široké veřejnosti. I nám opakovaně nabídla BEMER terapii.

JSME BEMER

Rozhodli jsme se navracet pomoc, kterou jsme dostali i my. Na pražských Vinohradech jsme vytvořili informační centrum, které můžete navštívit. Více se propagaci BEMER věnuji já.

Informujeme a pořádáme setkání nejen s terapií BEMER. Ozvěte se!

Společně měníme kvalitu životů. Jsme BEMER.

Petr a Veronika

Vorlíčkovi

V oblasti zlepšování zdraví, 

Pomůžeme a poradíme i Vám