Jak jste již určitě pochopili, informace na tomto webu jsou určeny dvěma skupinám lidí.

První skupina je celkem v pohodě. Občas máme nějaký problém, ale to prý patří k věku…vždyť nám už bylo…cet let.  Fungujeme, máme vnoučata, dospělé a samostatné děti, které nám přináší radost. Cestujeme, sportujeme, jsme úspěšní v práci či podnikání. Ale již tušíme, že životní etapa, do které vstupujeme byla našemi předky označována – věk ctihodných kmetů.

Já osobně si neumím představit, že by můj den nezačal snídaní, která obsahuje kvalitní vitamíny, minerály a bílkoviny. Každé ráno si udělám koktejl (smoothie) z ovoce nebo zeleniny (dle ročního období) obohacené o certifikovaný potravinový doplněk, který moje kritéria kvalitní a výživné snídani splňuje. Jsem věku, kdy doplňovat kvalitní minerály, vitamíny a bílkoviny patří z mého pohledu k povinnosti. Přidávám jak aktivní pohyb, tak i odpočinek a relaxaci.

Dnes vím, co ve svém životě nechci mít. A naopak velmi dobře vím, co a kdo do mého života patří. Mám ještě čas poskytnout mému organismu a tělu kvalitní péči. A jídlo patří mezi nejvíce rozhodující faktor, kterým jsem schopen ovlivnit celkové zdraví.

Druhá skupina je daleko početnější. A navíc má již ve své zdravotní kartě nějaký – průšvih. Žijí ze svým zdravotním průšvihem každý den, a přijímají informace nejen od odborné veřejnosti. Je zde naprosto logická a pochopitelná nedůvěra k nabídkám jako je ta moje. Jak ze strany odborné, tak i laické veřejnosti.

Je dobré vědět, že ošklivé zdravotní průšvihy se v lidském těle tvoří třeba i deset let. Každý z nás má okolo sebe příběh či osobní prožitek, často velmi bolestnou, kdy z našeho okolí či rodiny, odešel někdo nám blízký, velmi blízký…

I já narážím na různé překážky a zpochybňování ze stran odborné i laické veřejnosti. Jsem na to zvyklý. Moje rozhodnutí je stejné jako na počátku. Nacházet a sdílet nové a nové informace.

POMOZTE SOBĚ, a tím pomůžete i lidem ve vašem okolí. Budeme společně pro lidi ,,hmatatelní“ a ,,uvěřitelní“. Sdílejme společně nejen zdravotní úspěchy. Lidé z druhé skupiny naše informace opravdu potřebují.  Jsou jim poskytovány ,,staré“ informace, a toto bude trvat do doby, dokud je nenahradí nové.

Ozvěte se prosím, a komunikujme – přes e-mail či telefonicky.

Všem lidem držím palce a přeji všem pevné zdraví.

Ze srdce děkuji – Petr Vorlíček