//ca-eu.cookie-script.com/s/55300bab1aef1cda938f71f3a891da82.js

JÁ A BEMER

V roce 2017 mi bylo padesát. Po infarktu jsem pochopil, že moje tělo příští zdravotní komplikaci nezvládne. Pokud to vůbec přežiji, tak určitě přijdou nějaká omezení a komplikace. Cesta ke kondici a zdraví byla hodně o discilíně, sebe-vzdělávání, změnách. A tak jsem odstartoval cestu, po které kráčím. Dnes už vím, že učinit rozhodnutí, ale myslím to, které převrátí život naruby, lze.  Ale musíme k němu tzv. dozrát.

Bylo těžké vzít si zodpovědnost za svůj život zpět. Vystoupit z řady, postavit se sám za sebe. Být sám sebou. Zodpovědnost za to, co nakupuji a jak se stravuji, jak se vzdělávám, jak trávím čas s rodinou či odpočívám. Za vztahy a komunikaci s lidmi, za způsob jakým myslím. Prostě obhájit si svoji životní změnu k lepšímu. Podařilo se.

Nejde to hned, vyzkoušel jsem si to. Prošel tou změnou. Dnes vím, že každý může zásadním způsobem změnit možnosti přístupu ke zdraví, dlouhověkosti a soběstačnosti. Potřebujete k tomu dostatek  informací. Učinit rozhodnutí, tedy opravdu se rozhodnout, že to takhle chcete. A pak začít. Pomalu, postupně, každý den. Krok za krokem. 

Dnes jsem již bez prášků, bez fyzických omezení, v kondici a v pohodě.

BEMER pomohl kdysi mě. Dnes pomáhám já ostatním tím, že informuji o tom, co BEMER zvládne a umí.

Pomůžeme a poradíme i Vám