POMOZTE DRUHÝM

Jak jste již určitě pochopili, informace na tomto webu jsou určeny dvěma skupinám lidí.

První skupina je celkem v pohodě. Občas máme nějaký problém, ale v pohodě…..vždyť nám už bylo…cet let. Ale již tušíme, že životní etapa, do které vstupujeme či jsme již její součástí se nazývá – už se kácí v našem lese. Pro nás jsou určeny výrobky LPGN, doporučuji je dle možností kombinovat s vitamíny, minerály a bylinkami. Máme ještě čas poskytnout našemu organismu a tělu kvalitní servis, protože jsme ještě ,, v pohodě“.

Druhá skupina je daleko početnější. A navíc má již ve své zdravotní kartě nějaký – průšvih. Žijí ze svým zdravotním průšvihem každý den, a přijímají informace nejen od odborné veřejnosti. Je zde naprosto logická a pochopitelná nedůvěra k nabídkám jako je ta moje. Jak ze strany odborné, tak i laické veřejnosti. Je dobré vědět, že ošklivé zdravotní průšvihy se v lidském těle tvoří třeba i deset let. Výzkum v oblasti kmenových buněk je ,,mladá“ vědecká disciplína. Sami si projděte seznam nositelů Nobelovy ceny za fyziologii a lékařství, zaměřte se na letopočty a oblast kmenových buněk. Mezinárodní výzkum a především aplikování těchto výsledků do praxe je prostě jinde rychlejší než u nás. Na rozdíl od první skupiny,  tito lidé přistupují k času jinak než my. Oni sami, tak i jejich nejbližší vědí, že čas běží jinak…

Proklik na e-shop LPGN – pro zjednodušení při vyplňování lze zaměnit angličtinu za slovenštinu.

I já narážím na různé překážky a zpochybňování ze stran odborné i laické veřejnosti. Jsem na to zvyklý. Moje rozhodnutí je stejné jako na počátku. Nacházet a sdílet nové a nové informace.

POMOZTE SOBĚ, a tím pomůžete i lidem ve vašem okolí. Budeme společně pro lidi ,,hmatatelní“ a ,,uvěřitelní“. Sdílejme společně zdravotní úspěchy. Lidé z druhé skupiny naše informace opravdu potřebují.  Jsou jim poskytovány ,,staré“ informace, a toto bude trvat do doby, dokud je nenahradí nové.

Ozvěte se prosím, a komunikujme – přes e-mail či telefonicky.

Všem lidem držím palce a přeji všem pevné zdraví.

Ze srdce děkuji – Petr Vorlíček

Partnerské weby:

www.bylinkyprodeti.cz